Kolejni mistrzowie parkowania nie zwracali uwagi na znaki. Każde wolne miejsce do zajęcia

Straż miejska opublikowała nową, comiesięczną porcję zdjęć “mistrzów parkowania”. Analizując wcześniejsze materiały na ten temat, można odnieść wrażenie, że popełniane wykroczenia są powtarzalne w konkretnych miejscach.

Zaprezentowane w galerii samochody zostały zaparkowane przez kierujących, którzy tym razem wykazali się głębokim lekceważeniem znaków i przepisów ruchu drogowego. Blokowanie chodnika to standard, podobnie jak zatrzymywanie się za zakazem.

REKLAMA

Za strażą miejską prezentujemy wrześniowych mistrzów parkowania. Im w dalszym ciągu nie brak kreatywności w wybieraniu miejsc do pozostawiania swoich aut.

(żms)/SM Gliwice
fot. SM Gliwice

SAMSUNG CAMERA PICTURES

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Pizza rodzinna gratis

Od lat bez odpowiedzi pozostaje pytanie, dlaczego samochody pizzerii Saluto bezkarnie parkują za znakiem zakazu na Krótkiej i Plebańskiej i dlaczego jeszcze nigdy nie znalazły się w galerii straży miejskiej?

Radiola

To samo pod Radiola. 4 samochody panda tarasuja drogę. Ale kurcze nie zainwestuj na wybudowanie zrytego już obok trawnika w parking. Nic nikt sobie z tego nic nie robi.

Imię

Nuda. Zbierzcie najciekawsze i najbardziej spektakularne przypadki, a nie tylko takie które przypadkowo z marszu “godzą w literę prawa” w ramach jednego spaceru

10 tys mandatu, 20 lat pierdla

To właśnie są najbardziej spektakularne, drastyczne i kuriozalne przypadki :) Zwłaszcza to parkowanie przed Domem Chleba, gdzie nikomu to nie przeszkadza a parkuje się tam od roku 1970.

Olo

To kura znosząca złote jaja

Co dalej ?

Niech Policja, Straż Miejska wreszcie przejrzy na oczy.

Już dawno kierowcy wleźli im na głowę.

Na Zachodzie byłoby to nie do pomyślenia, niestety takie to mamy służby.

podpis

Nosz, q…. Tak m się wyrywa co miesiąc po tych fotkach. Na Starówce to widać tylko jest jedna ulica : Bednarska. Ale podejrzewam, że to nie inicjatywa SM ków, tylko kogoś wkurzyło, że ze sklepu prosto na auto wyszedł. Na reszcie uliczek jest wszystko w porządku? Grzeczni kierowcy parkują jak znaki polecają? Przejedź się ulicą Grodową w kierunku Krupniczej, a pod Da Grasso pojedziesz chodnikiem, bo “miszcze”stoją w poprzek ulicy. Moimi ulubieńcami są dostawcy pizzy z Da Grasso. Nie dość, że w poprzek to jeszcze pod prąd. Tyle razy już opisywano tu uliczki Starówki (Mleczna, Bankowa, Plac Mleczny, Kaczyniec, Górnych… Czytaj więcej »

myśleć to nie boli

orły ze straży wiejskiej wyłapały takie rzeczy….A może by tak ruszyć mózgownica… Polacy się bogacą mają coraz więcej samochodów , komunikacja miejska jest słaba, więc w efekcie przybywa pojazdów, a mejsc parkingowych nie….

Polacy się bogacą?

Polska nadal należy do grona najbiedniejszych państw europejskich. Spośród 28 członków UE jedynie 4 kraje plasują się niżej, tj. Bułgaria , Rumunia , Chorwacja i Łotwa. Możemy się tylko chwalić na tle biednej krainyU która przecież w UE nie jest i nigdy nie będzie! Tak samo jak Turcja! Czarnoziemy w krainieU wykończyły by rolnictwo Francji i Holandii dla tego te kraje nigdy się na to nie zgodzą! A zgodzić muszą się wszyscy członkowie UE.

ja234

Wlepić mandaty po 10 tys i 20 punktów karnych.

mieszkaniec 1966

żniwa dla nierobów jak tylko po to jesteście to należy was rozwiązać szkoda kasy na wasze pensje

Piotr Topczewski

No wlasnie po to jest Straz Miejska. Miejska, jak sama nazwa wskazuje. To nie Policja, oni nie maja lapac bandytow.

mieszkaniec 1966

Gonić babcie co pietruszką handluje złapać kierowcę bo zaparkował akurat tu na fotkach przestępstwa większego nie ma ale jak by tak 14-15 latek wyrośnięty tak z 2 m szedł z piwskiem po ulicy to SM oczy przymyka i czmycha na drugą stronę.niech popatrzą na syf na ulicach i tam niech kierują kroki do interwencji.Jakoś miasta i gminy które zlikwidowały tych nierobów sobie chwalą likwidację SM, a środki przekazali policji Można -można jak się chce

Lolek

ja tam mam nadzieję, że kierowcy tych gratów dostali solidne mandaty za to parkowanie