Ktoś rozpoznaje tego mężczyznę? Na nagraniu widać jak kradnie rower z klatki schodowej

Mężczyzna widoczny na nagraniu jest podejrzany o kradzież roweru, do której doszło 10 października na klatce schodowej w budynku przy ulicy Wiązowej 18. Śledczy proszą o pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział kryminalny II komisariatu.

Nieznany sprawca dostał się do zabezpieczonej domofonem klatki, skąd zabrał rower marki B-Twin o wartości 1000 zł. Niestety, śledczym nie udało się rozpoznać człowieka ze zdjęć. Podjęto decyzję o publikacji wizerunku mężczyzny o nieustalonej tożsamości – mówi podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.


Policja apeluje do internautów, którzy być może rozpoznają tę osobę lub podejrzewają, kogo zarejestrowała kamera, o kontakt. Każda informacja zostanie dokładnie sprawdzona.

Kontakt pod całodobowy numer telefonu: 32 239 02 00, na e-maila: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki „powiadom nas”. Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość, nikt nie będzie dopytywany, wzywany i w żaden sposób niepokojony. Wysyłając anonimową wiadomość, prosimy powoływać się na numer sprawy RSD 912/20 – dodaje Słomski.

(żms)/KMP Gliwice
fot., wid. KMP Gliwice

3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Wiesława

Mam nadzieję, że ktoś złodzieja rozpozna po wdzianku.

Ad

Chyba tylko rodzice, którzy mu te ciuchy kupowali.

Batalion Parasol

Zadziwia mnie, ile jest komentarzy obwiniających okradzionego, że trzymał rower na korytarzu, za to praktycznie żądnego komentarza potępiającego człowieka na monitoringu dokonującego kradzieży? Czyżbyście współczuli temu złodziejowi albo go podziwiali? Jeśli tak – nic dziwnego, że złodziejstwo kwitnie i ma się dobrze.

Borys

Widać że biedny. Spodnie to ma jeszcze z dzieciństwa, przez mamusie kupione jak miał 12 lat i mimo że dawno z nich wyrósł, to nadal nosi.

Batalion Parasol

Nie wiem, czy ta informacja ma jakiś sens, ale trochę z postury i typu ubrań przypomina mi gościa, który chodził po domach z niską, dość pulchną, farbowaną na czarno kobietą, która to robiła oszustwo na “szklankę wody dla dziecka”. Czyli prosiła o tę szklankę wody, by ludzie jej otwierali i chyba wtedy następowała kradzież, albo też obserwacja, czy opłaca się okradać dany lokal. Dwa – ubrania wyglądają na drogie, nowe i dobrej jakości, więc warto by się zorientować, z jakiego to sklepu.

Batalion Parasol

Trzy – oderwał kawałek kartki z telefonem z jakiegoś ogłoszenia. Pewnie jest to ogłoszenie o pracę związane z jego branżą i wykształceniem. O ile nie było to zachowanie mające zmylić monitoring.

Imiu

Jakie prawo taka sprawiedliwość i życie.

Paweł

Wspolczuje wlascicielowi choć trzymac rower na klatce to zachęta dla zlodzieja, jak widac czapka i legalna maska mu troche pomogla. Policja ma narzedzie tylko teraz kwestia chęci. Logi od operatorów gsm w tym czasie numerów które sie pojawily i przemieszczaly. Godzina idealna dla zlodzieja, natomiast malo popularna do wycieczek rowerowych. Dwa informacja do miejscowych lombardow. Życzę powodzenia, jesli jednak byl cwany i nie zabral ze soba telefonu ( z filmu mozna przypuszczać, ze go miał na początku) i wywiezie rower na targ to trzeba bedzie sie pozegnac ze strata. Swój trzymam w domu, gdziekolwiek zostawiam zawsze zapiecie rowerowe, rower bez… Czytaj więcej »

Lolo

Specjalnie się tak ubrał, dzięki temu nikt go nie rozpozna.

black_horse

Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Informacja Turystyczna

“Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość” Poprzedni komunikat temu zaprzecza. Ważne, że premie się zgadzają, zwłaszcza te za pałowanie demonstrantów.

DD

Maseczka, czapeczka, kurteczka i jeansy. Powodzenia Panie Słomski.

krzysztof

Zorro lecz bez konia

eryk

Tylko Devotio moderna nas uratuje

Ampuła

Nieszczęśnik padł ofiarą agresywnej propagandy terrowerystów i sajgoniarzy. Zewsząd niesie się wrzask “Nowa droga rowerowa!”, “Kolejny odcinek trasy rowerowej oddany przed terminem!”, “Ścieżką rowerową bliżej!”, “Bezdomnym więcej tras rowerowych!”, “Ścieżką rowerową nad nasze morze ojczyste!”, “Trasy i ścieżki rowerowe wszystkich krajów łączcie się!”. Pod tak wzmożoną presją i stary ulegnie, a co dopiero młodzian. Nie jest miło być wykluczonym społecznie i towarzysko ze względu na brak roweru i nieznajomość najnowszych fragmentów i odcinków rowerowej pajęczyny czy trendów kopenhaskiego designu podsypki ścieżkowej na sezon jesień-wrzesień 2023. Piechotą jest przesrane. Ale już kradzionym rowerem jakoś można zaliczyć ścieżkę, liznąć tras i wyjść… Czytaj więcej »

kanalia52

To suweren.

gliwicki mgr

Jak w Polsce nie da się zarobić wystarczająco na życie za uczciwą prace to trzeba kraść. Przykre ale prawdziwe i złodziejstwo będzie zawsze i wszędzie.

Informacja Turystyczna

Wystarczy wrócić do ucinania rąk i recydywiści co najwyżej winogrona będą kraść.

Obserwujący

Suweren suwerena pozna.
Trzymanie roweru w klatce schodowej jest beznadziejnie głupim pomysłem.

ADAMEK

Beznadziejnie głupim pomysłem jest pisanie przez suwerena Obserwującego takich dyrdymał.