Mamed Khalidov vs. Tomasz Narkun w Arenie Gliwice. To będzie walka wieczoru podczas 46. KSW

1 grudnia w hali widowisko-sportowej Arena Gliwice najlepsi zawodnicy MMA zmierzą się podczas 46. Konfrontacji Sztuk Walki. Najważniejszym starciem wieczoru będzie konfrontacja między Tomaszem Narkunem i Mamedem Khalidovem.

Arena Gliwice na jeden wieczór zamieni się w sportową arenę. Królować będzie MMA, czyli mieszane sztuki walki, podczas których dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia, dźwignie czy duszenia.

Zaplanowano kilka pojedynków, jednak największym wydarzeniem będzie starcie między Tomaszem Narkunem i Mamedem Khalidovem.

Zawodnicy ostatni raz zmierzyli się ze sobą podczas KSW 42. Khalidov niespodziewanie przegrał wówczas z Narkunem, choć przez większą część walki miał wyraźną przewagę. Po prawie dziewięciu miesiącach od tego pojedynku, który został okrzyknięty jednym z najlepszych w historii organizacji KSW, tych dwóch świetnych zawodników po raz drugi stanie naprzeciw siebie.

Gala KSW 46 już 1 grudnia w Arenie Gliwice. Więcej informacji na stronie www.arenagliwice.com. Bilety można nabyć w serwisie ebilet.pl.

(żms)/UM(kr)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Alfred
Alfred

Brodaty islamista atrakcją miasta….

Cosworth
Cosworth

Znacznie lepszy niż nikomu nie znany ogolony katol.

ono
ono

Z całą pewnością lepszy od kr*tyna typu cosworth!!!

Trzcina
Trzcina

Kolejne Mordobicie zamiast Spotkań Teatralnych! Czyli jak Zygmunt Frankiewicz postanowił zostać idolem kiboli Piasta i dresów z Kopernika. Już od dłuższego czasu zamiast normalnych ludzi, którzy chcieliby zaznać trochę kultury w tym mieście promuje się tych, którzy od czasu do czasu muszą dać w mordę… Pozostaje mieć nadzieję, że kto mieczem wojuje ten od miecza ginie …

christoph
christoph

Czy jako ,,inwestor” tego budynku mogę liczyć na jakiś upust? Hehehehe Bynajmniej plebs będzie miał zajęcie przez chwilę i na ulicach będzie spokojniej.

ono
ono

Zajrzyj do słownika gamoniu i sprawdź znaczenie wyrazu “bynajmniej”. Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.

krzysztof
krzysztof

gdyby tak ten na małą literkę f przegrał, to w Gliwicach stan wojenny wprowadzi ,aby władzy nie oddać u tego osobnika liczy się tylko kariera ,stołek,nepotyzm,kolesiostwo,układy,kliki,machloje i poparcie PO I N. Taka jednoosobowa KRYNICA MĄDROŚCI.

Michal
Michal

Promowanie patologii

krzysztof
krzysztof

impreza z mordobiciem Przyszłość jest tu.

Ampuła
Ampuła

Nie lamędź, bo oto Duch Czasu dociera do Gliwic. Wczoraj, na jednym z setek polsatowych kanalików, obejrzałem parę minut z takiej mordobijczej gali UFC w Las Vegas. Hala nabita, wśród widzów kamera wyłuskała Matta Damona z pospolitym towarem i Mela Gibsona z towarem z collage’u. Byli pewnie i inni, nie mniej znani z Hollywood. Cała rozrywka pseudosportowa, bez wątpienia ustawiana w kręgach promotorskich bossów, ale na pewno nie tak idiotycznie wypajacowana jak wrestling.
Jeżeli nasz Największy Sojuznik lubuje się w obijaniu mord w oktagonie, to my nie możemy być gorsi, że u nas ekscytują się tylko szybownictwem i skokami narciarzy.

czytelnik
czytelnik

W Arenie na 100% wypatrzysz Twardocha bez towaru. Jakie miasto, tacy celebryci.

Ania
Ania

ebilet.pl. już się popisał z imprezą SZYBCY I WŚCIEKLI LIVE. Do dzisiaj nie dostałam zwrotu.

ja234
ja234

Złóż reklamację.Najpierw przeczytaj regulamin.

maro
maro

kolejne igrzyska dla ćwierćinteligentów co nie umieją ani tabliczki mnożenia ani wysławiać się co najmniej poprawną polszczyzną.co jeszcze wymyślicie w tej hali-widmo dla ciemnoty i patologii,walki w kisielu????

Maciej
Maciej

Nie wiem czy znają tabliczkę mnożenia, wiem natomiast, że Ty masz problem z interpunkcją :)

Blee
Blee

Ty również.

ja234
ja234

No a czego się spodziewałeś?Na łapu capu chwytają to co im wpadnie.Byle coś było, byle jakieś pieniądze były.Ale to i tak za mało, utrzymanie hali-porażki kosztuje miesięcznie fortunę.
Najlepiej byłoby zburzyć tą halę-bankruta.

po budka
po budka

Miotają się żeby przynajmniej w rubryce -ilość “imprez”- nie było słowa ZERO. A to, że to imprezki na miarę szkolnej sali gimnastycznej, cóż. Ważne, że za rok powiedzą – w hali zorganizowano już niemal 20 “imprez” (czytaj 11)

domino
domino

i dla takich głupich imprez frankiewicz zadłużył Gliwice jak nie wraki śmierdzące to po ryju się trzaskają SZOK

Urko
Urko

Jaki “SZOK” ? To nie szok, tylko przyszłość . “Mad Maxa” się nie oglądało ? :-)

Kajetan
Kajetan

Na widowni bedzie o wiele ciekawiej w starciu piastoglupkow i torpipy

ja234
ja234

Słabo, słabo…dno. Impreza co trzy miesiące, brawo glajwice,brawo….niech zgadnę, następne wydarzenie w połowie 2019roku…
Pewnie dojazd we własnym zakresie gdyż urzędasy mają gdzieś zorganizowanie transportu.
Glajwice, jak zawsze na wstecznym.

kanalia52
kanalia52

Będzie jeszcze msza z pokropkiem.

Ampuła
Ampuła

Niejaki Gonciarz Jarosław chciał zapowiadać tę walkę wieczoru. Z kartki, dowiezionej rządową kolumną z Żoliborza. Jednak kiedy koledzy PiSoidy usłyszeli przez ściany sejmowego pokoju, jak Jarosław G. wielokrotnie i o różnych porach doby wydziera się “Niech żyjeee Jarosłaaaw!!!” – w tym miejscu, gdzie normalnie Michael Buffer krzyczy “Let’s get rrready to rambleee!” – wpadli do niego, żeby poznać całą treść. Okazało się, że na kartce było wypisane przemówienie prezesa Jarosława K. do przedszkolaków w Jaśle koło Krosna Bawarskiego. Z frazą “… a teraz wszyscy wy, którzy za te naście, być może, lat zostaniecie pełnoletnimi obywatelami Niepodłegłej, wtedy pewnie już zafiliowanej… Czytaj więcej »

Urko
Urko

Przy uwzględnieniu “płynności”, z jaką Jarosława Gonciarz czyta , to “zapowiadanie” mogłoby zająć większość czasu przeznaczonego na walki. Wygrałby ten zawodnik, który zasnąłby ostatni ..

zorro
zorro

zobacz jak frankiewicz czyta nic tylko do szkoły wysłać na naukę czytania i wypowiedzi duka duka i sensu brak taki doktorek za masło

ewa
ewa

Ździebko przesadziłeś, bo nie doktorek, nie czyta i nie duka, co wczoraj udowodnił w teatrze, ale pewnie ciebie tam nie było, bo na koncerty nie chodzisz, dodam – ma tytuł profesora ale to już pewnie nie wiesz , że istnieją takie stopnie naukowe.

zorro
zorro

ty już nie broń tchórza

zorro
zorro

nawet przed swoimi – dawnymi a raczej niedawnymi kumplami ucieka nie będzie sesji RM bo w gacie narobił KARIEROWICZ I MARIONETKA W RĘKU PO i N

kanalia52
kanalia52

Miał tam występ?

po budka
po budka

K.Pawłowicz również ma tytuł profesora. Który “teatr” masz na myśli? Ten spalony, czy może to, co zostało z byłej Operetki?

Urko
Urko

Ma na myśli teatr we Wrocławiu . Ten doprowadzony do skraju bankructwa przez aktorzynę namaszczonego na dyrektora przez Glińskiego .

gość
gość

można się przynajmniej spodziewać, że nie będzie płodzi betonowych wizualizacji odstraszającymi w projekcie co do dopiero w realizacji betonowymi klocami

kanalia52
kanalia52

Będzie też apel smoleński.

kolega
kolega

U Ciebie w domu?