Miał być wielki koncert, a jest klapa. Arena Gliwice: “Próby kontaktu z Organizatorem bez odpowiedzi”

„Dwie Wieże”, reż. P. Jackson (fot. materiały promocyjne)

W lutym w Arenie Gliwice miało odbyć się wydarzenie „The Lord of the Rings – The Two Towers”. Byłby to drugi z serii koncertów muzyki z filmu o tym samym tytule.

Na scenie w gliwickiej hali widowiskowo-sportowej planowano występ łącznie 250 artystów, w tym orkiestry symfonicznej, chóru i solistów, którzy na żywo mieli zapewniać oprawę muzyczną do produkcji odtwarzanej na wielkim ekranie. Okazuje się, że zapowiadanego wielkiego wydarzenia nie będzie.

Arena Gliwice wydała oświadczenie w tej sprawie, które zamieszczamy w całości poniżej.

„Operator Areny Gliwice – Arena Operator Sp. z o.o. oświadcza, iż wydarzenie „The Lord of the Rings – The Two Towers”, które miało odbyć się 10 lutego 2019 r. nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od Areny Gliwice. Próby kontaktu z Organizatorem jak i próby wyjaśnienia sytuacji związanej z produkcją jak i samym wydarzeniem pozostały bez odpowiedzi ze strony Organizatora. Arena Gliwice nie ponosi odpowiedzialności za dalsze działania prowadzone przez firmę Royal Concert ani osoby nią zarządzające.”
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

To nie pierwsze wydarzenie w obiekcie, które w tym roku odwołano. W listopadzie miał odbyć się show “Szybcy i Wściekli LIVE”, które z przyczyn leżących po stronie organizatora zostało przełożone na 2019 rok.

(żms)
fot. materiały promocyjne organizatora/MSI

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Nasza Jadzia kochana
Nasza Jadzia kochana

Nie prz\yjada z prostej przyczyny. dowiedzieli sie ,ze remont Jagiellońskiej ulicy jest niedokończony.

Dzik o dużych rozmiarach
Dzik o dużych rozmiarach

Dlaczego mnie to nie dziwi. Gdyby do mnie zadzwonił “panewnicki śmiech dzika” też bym takiego abonenta zignorował. Jako pozbawionego wiarygodności. Prawda jest taka,ze dziś agenci wielkich rozmawiają z agencjami wielkimi. nigdy smiesznymi.

Slawostar
Slawostar

W punkt !! :)

Klwp
Klwp

Masz racje-całe te Glajwice z jego mieszkańcami są śmieszne. Niby miasto a jednak zaścianek

Jan
Jan

I glajzy z ban im zwinęli. Wiocha!

Raven
Raven

odezwał się ***** z miasta bez rynku, niedawno widziałem jak w Chorzowie tramwaj walnął w auto i stało po kilka tramwajek z każdej strony bo nie mogły przejechać. Ciągle ktoś wyciąga te tramwaje a one mają rację bytu jak torowisko jest poza jezdnią . No ale są tacy dla których tylko tramwaj jest argumentem na wszystko. Mieszkałeś kiedyś obok linii tramwajowej?

realista
realista

Nie obrazaj mnie mieszkanca polglowku.

tak
tak

kto klepnął ten “biznes” powinien pokryć sam straty dla miasta dla budżetu

Fan
Fan

W Gliwicach nie zdziwiło nikogo, że dzień wcześniej na drugim końcu kraju odbędzie ta wielka produkcja w Ergo Arenie? Ja bym się bał, że ktoś zaraz zawiesi stronę inernetową i kontakty… Ale Fundacja Radan może teraz wpisać jakiekolwiek imprezy na każdy dzień tygodnia w roku i co parę dni ogłaszać, że “Arena Gliwice nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie imprez”. Albo lepiej – mogą zrobić abonament na rok z “galą troglodytów” i co tydzień inkasować od 15 tys. kretynów procent z biletów. Widocznie tylko na takie “wydarzenie” jest dostateczna liczba chętnych w mieście wysokich technologii i dla takich widzów wydano pół… Czytaj więcej »

tak
tak

z odsetkami od kredytu, wykończeniem, utrzymaniem w tym pracowników to więcej niż 0,5 mld, jak na pl to są straszne kwoty wywalone na śmietnik, ten gościu traktuje miasto i budżet jak małpa zegarek, chyba myślał, że one są dla zaspokajania prywatnych fantazji czy innych wizualizacji, bez związku z mieszkańcami

Szymek
Szymek

Nie wiesz jak to dziala? Pod stolem i dla swoich idzie 10% wydanej sumy. To chyba oczywiste ze lepiej budowac za 500 niz 100 mln

tak
tak

ale po co w ogóle hala, za te pieniądze można było 5 innych bardziej sensowych rzeczy nawet jak by te 10 % wzięli, za hutą pobojowisko można było park zrobić dużo nie trzeba, zamiast szukać chętnego do postawienia następnego kloca betonowego, zameczek leśny przywrócić to użytku, czy jak już musi być z fantazją i przytupem wąskotorówkę do Rud zrewitalizować, ostatecznie na takie rzeczy są też pieniądze z zewnątrz, nawet by nie musiały iść miejskie budżetowe, ale po co, wtedy nie zarobią znajomi od stawiania betonowych kloców

Jan
Jan

Za 500 mln są nowe bany na Sikornik, Trynek, Łabędy i Sosnice…

ja234
ja234

W glajwicach nikogo to nie zdziwiło.Urzędasy są przekonane o wyższości glajwickiego pomnika nad innymi.Albo wiedzieli,ale się łudzili.
No i to tradycyjne glajwickie zadzieranie nosa i iluzoryczne poczucie wyższości nad innymi miastami.

DOCENT BEZ MATURY
DOCENT BEZ MATURY

TU SIĘ MUSZĘ ZGODZIĆ.

Filip K.
Filip K.

A dzień wcześniej niż w Gdańsku, w Warszawie, nie dziwi cię to? A to że biletów na koncert w Gdańsku nie można jeszcze kupować, to też wiele mówi.

!!!
!!!

Nie można kupować, bo jak byk na czerwono świeci, że impreza jest odwołana. To też wiele mówi o komentatorach.

Raven
Raven

***** bo jak było widać po rejestracjach aut jadących w stronę hali to przyjeżdżali z wielu rejonów Polski, no ale ty jesteś tak tępy że nie dociera że na imprezę mogą przyjechać ludzie z całej Polski. Na mecz na narodowy wstęp mają tylko warszawiacy? Pewnie chciałbyś wielkie koncerty discopolo bo tylko to do ciebie przemawia!

Druga strona lustra
Druga strona lustra

Kolejna skucha w hali Bankrut udowodnił niedowiarkom iż świat bez bez gliwickiego raju ma się dobrze. Wcale do niego nie lgnie. Podobnie gliwiczanie. No może z wyjątkiem mojej babci która odlicza dni do spotkania z Martyniukiem i Andersem. No może z wyjątkiem gliwickich prymitywnych bitników zgromadzonych na galach małp twardogłowych wywijających pięściami, kopiacych nogami. No może z wyjatkiem gliwickich sitwokorytników za darmochę zaproszonych na prostackie igrzyska.

Raven
Raven

***** następny ***** który uważa że jak hala jest w Gliwicach to nikt inny nie może wejść. Powiem ci w tajemnicy że na Polskiej Nocy Kabaretowej byli ludzie z Wrocławia, Opola, Krakowa a nawet zza granicy z Sosnowca wiem dla ciebie to niepojęte że kupili bilety i przyjechali do Gliwic i przeżyli

www.arenagliwice.pl
www.arenagliwice.pl

Wasza strona internetowa nie działa. Brawo dla działu informatycznego

Bajtek
Bajtek

Działa. Tylko wpisujesz zły adres. arenagliwice.com

AndrzejD
AndrzejD

…to tylko świadczy o tym że operator Hali Bankrut im. Zygmunta Frankiewicza, jest kompletnym amatorem, ignorantem i dyletantem. Profesjonaliści, zaraz po ustaleniu nazwy obiektu/firmy natychmiast rejestrują domeny ze wszystkimi głównymi sufixami i ustawiają przekierowania.
Tym miastem rządzą sami amatorzy i impotenci intelektualni.

Jaś2000
Jaś2000

arenagliwice …pl nieopłacona bo chyba przenieśli się całkowicie na globalną bo tak robi większość firm są nastawieni na ludzi z zagranicy też a nie tylko z Polski – albo jej zapomnieli odpłacić. Ich działająca strona jest z końcówkom .com czyli arenagliwice_com i profil oficjalny jak u gory.

szkoła
szkoła

z końcówkom – Jasiu do szkoły

obserwator
obserwator

Tylko nie mówcie , że nasz euGeniusz frranki się zdziwił? on to i ma tak w miejscu gdzie słonko nie dochodzi, bo ,atołki i tak na niego zagłosują……

krzysztof
krzysztof

Dziwię się sobie ,że się nie dziwię

Urko
Urko

„Operator Areny Gliwice – Arena Operator Sp. z o.o. oświadcza…”
Frankozeum doczekało się “operatora” ? Spółeczki założonej w kwietniu 2018 r. ? Był jakiś przetarg, którego nikt nie zauważył ? Interesujące …

Krzys
Krzys

Mamy do czynienia z amatorami. Która to już wpadka ? Czy celowe działanie ?

Xx234321
Xx234321

Ręki Zygmunta, która karmi trzeba bronić jak Jaruzel socjalizmu!

zuch
zuch

Nie, nie nie… to nie tak. Organizator sprawdził na google mapsach i stwierdził, że pomiędy Decathlonem, Leroyem i Carrefourem jest za mało miejsca… no i nie ma dachu, a miał być…

MarianGliwice
MarianGliwice

jaka firma takie działania
Próbowałem coś się dowiedzieć o ich repertuarze a strona
http://www.arenagliwice.pl nie działa już od ponad miesiąca. Kto się zajmuje tam informatyką Gdzie kalendarz imprez ?

Bajtek
Bajtek

Może dlatego, że to nie jest adres Areny? http://www.arenagliwice.com bystrzaku, wystarczy skorzystać z google.

AndrzejD
AndrzejD

@Bajtek
Właśnie publicznie udowodniłeś, że jesteś amatorem jak Ci którzy zarządzają Halą Bankrut im. Zygmunta Frankiewicza.
Profesjonaliści, zaraz po ustaleniu nazwy obiektu/firmy natychmiast rejestrują domeny ze wszystkimi głównymi sufixami i ustawiają przekierowania.

MarianGliwice
MarianGliwice

Bystrzaku ja mam na bilecie napisaną domenę z końcówką arenagliwice .pl Gdybym tylko mógł to wkleiłbym Ci tutaj to zdjęcie to byś zobaczył. Czy ludzie w hali też nie wiedzą jaka jest ich domena ? I ty mówisz że ja się nie znam i mam skorzystać z googla. Teraz widzę że .com działa rzeczywiście masz rację. Jednak jak podają mi adres www na bilecie .pl to się do tego stosuje.

Irena
Irena

My także mamy na biletach stronę z .pl ktoś się tam musiał pomylic

Hans
Hans

Ile tu speców od prowadzenia hali widowiskowosportowej……

tak
tak

a kto mówi, że one jest potrzebna

Jan
Jan

Po co mi ta sala??? Jest spodek i mogą sam bana dojechać pod spodek bez korka

Ampuła
Ampuła

Sądząc po tym, że z wysiłkiem lepisz półzdania z niby-gwary, lepszym od Areny Gliwice i Spodka miejscem ukojenia potrzeb kulturalnych będzie ci zabrska TanzBuda GwarSzlagrów.

Raven
Raven

Do wszystkich narzekających mam proste pytanie – co do Q.wy nędzy robiliście jak były wybory samorządowe gdzie wtedy byliście. Dla uproszczenia Gliwice ok. 180 000 mieszkańców , powiedzmy że ok 140 000 ma prawo głosować, dla łatwego liczenia przyjmijmy że brało udział 50%. Z 70 000 – 70% zagłosowało na Franka to ok. 50 000 więc marudy jesteście w mniejszości jedźcie do miasta szczęśliwości bez rynku i zacznijcie życie od nowa. Jakoś zdecydowana większość poparła aktualnego prezydenta i nie mówcie że wszystkich przekupił bo się tylko ośmieszacie.

ja234
ja234

No a co się dziwić.Organizator miał okazję to wybrał lepszą lokalizację( i być może proponowane warunki).
Zawsze operator operatora może zasłaniać się tekstem ” z przyczyn niezależnych”.
Glajwice to wioseczka, jak zwykle na wstecznym.

tak
tak

była operetka i szkoła artystyczną przy operetce, jak na wioseczkę raczej dużo, teatr jest tylko nie doinwestowany, zanim zaczęły się rożne likwidacje była bardzo dobra szkoła tzw. laborantek, studium języków, ognisko baletowe dla dzieci, świetlice przy spółdzielniach z kółkami zainteresowań, widać działalności te są poza zainteresowaniem decydentów i nie są w/g nich przyszłościowe, ludu gliwickiemu widocznie starczą mordobicia w hali za 0,5 mld

Ryszard
Ryszard

Jake my som enteligentne,dopiero co to ruszyło i dlaczego nie zarabia miliarda za imprezę che?

kanalia52
kanalia52

Jaki prezydent taka organizacja.

Raven
Raven

Właściwie się przedstawiłeś , ciekawe ilu z was narzekających na Franka głosowało na niego ze strachu że nowy będzie gorszy i jak to możliwe że tamten tyle zrobił a nowy wszystko zawala. No i nie byłoby na kogo się krzywić.