Mikołajki w kinie AMOK. Dwie propozycje filmowe, spotkanie z Mikołajem i słodki poczęstunek

Mikołajkowe popołudnie można spędzić z dziećmi w kinie AMOK. Najmłodszych widzów przywita tam Mikołaj, który może też wręczyć prezenty. W repertuarze będą dwie filmowe propozycje – „Kicia Kocia pod choinkę” oraz „Pies i robot”.

Dla wszystkich grzecznych dzieci, które wraz z rodzicami udadzą się 6 grudnia (środa) do kina przygotowane zostaną słodkie upominki.

KICIA KOCIA POD CHOINKĘ / godzina 16:15

Pora na zimowe spotkanie z Kicią Kocią na wielkim ekranie. Tytułowa bohaterka oraz jej przyjaciele: Pacek, Adelka i Julianek, powracają w zimowym wydaniu. Animowana seria, na podstawie książek Anity Głowińskiej, o ulubionej kotce młodych widzów stała się wielkim hitem – została obejrzana przez ponad pół miliona widzów w całym kraju.
Czas: 45 minut | wiek: bez ograniczeń | bilety: 14 zł


PIES I ROBOT / godzina 18:00

PIES zamieszkujący Nowy Jork ma dość samotności i ulega słodkiej obietnicy telewizyjnej reklamy. Niebawem jego życie nabiera barw, a błahe czynności zamieniają się w cudowną przygodę dzięki dziecięcej ciekawości przyjaciela – ROBOTA. Przepiękna animacja o prostej potrzebie przyjaźni oraz bliskości.
Nagroda Główna publiczności na Octopus Film Festival, Nagroda Jury Festiwalu Młodych Horyzontów w Konkursie filmowych odkryć, Grand Prix na Festiwalu w Annecy, Oficjalna selekcja MFF w Cannes.

Czas: 100 minut | wiek: 7+ | bilety: 18/20 zł

Rezerwacje kasa kina: 32 231 56 99, kasa@amok.gliwice.pl

Bilety na wydarzenie są już w sprzedaży na stronie kina AMOK. Szczegółowe informacje na temat prezentów, które Mikołaj może wręczyć dzieciom, dostępne są w kasie kina (ul. Dolnych Wałów 3).

(żms)/mat. Kina AMOK
fot. KINO AMOK (FB)