Nowy klub fitness wprowadza się do Forum. 8 stref aktywności, zaawansowany technicznie sprzęt

Na początku maja sieć My Fitness Place otworzy swój najnowszy klub w centrum handlowym Forum. Ćwiczący będą tu mieli do dyspozycji ponad 1300 m kw. powierzchni oraz ultranowoczesny sprzęt Artis® renomowanej firmy Technogym.

– Będzie to jeden z nielicznych w regionie klubów fitness, wyposażony w te urządzenia. Sprzęt jest bardzo zaawansowany technicznie i kompatybilny z personalnymi urządzeniami trenujących. Zapamiętuje też ich profil, jeśli zostanie odpowiednio skonfigurowany – mówi Piotr Bochnia, Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu Fitness Place.

W nowym klubie znajdzie się 8 bogato wyposażonych stref aktywności, a także przestronna 200-metrowa sala fitness. Zajęcia prowadzić będą doświadczeni instruktorzy. Klub zapowiada też, że klienci będą mogli skorzystać z różnych programów cenowych za karnety, w zależności od potrzeb i preferencji treningowych. Honorowane mają być również karty w systemach partnerskich, m.in. w takich jak Multisport.

Lokalizacja w Gliwicach dołącza do istniejących już klubów My Fitness Place w Zabrzu, Sosnowcu, Opolu, Bielsku-Białej i Krakowie.

(żms)

Komentarze

avatar
3000
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
rrolch
rrolch

Jeśli będę ćwiczył na supernowoczesnym sprzęcie zamiast szarpać brudne, drewniane hantle na siłowni za hotelem leśnym to czy moje mięśnie szybciej nabiorą masy i rzeźby?

Kajetan
Kajetan

Nie

Ampuła
Ampuła

Siłkę w lesie łabędzkim widziałem nie raz. Nie byłem jej użytkownikiem.
Dla tych, co tam bywalczyli w warunkach budzących respekt i szacun:

Z gryfu został wiór
Dermę ławki zeżarł szczur
A z wysiłku w gaciach kleks
Starej nyski wał
Każdy z nas go chętnie rwał
Zamiast cacka z klubu gym
A w sobotę kloc
Cały mokry był od ros
Jakżeż się chciało pić

Było nas trzech
Kupa sprzętu wśród drzew
Ale jeden przyświecał nam cel
Za kilka lat
Słynąć z bica i klat
Trudno że brud
Igliwia łyk
I pizganie do krwi
Niecierpliwy wyciskał za dwóch
Komuś sztanga na nos
To podźwigał się ktoś
Ćwiczyło się

Kajetan
Kajetan

Urko i ja234 zapomnieliscie dodac komentarz?

Urko
Urko

Nie zamierzałem tego komentować , ale skoro się dopraszasz…. Zastanawiałem się ostatnio nad deminutywem słowa “Kajetan” i jego związkami frazeologicznymi z tłumaczeniem hiszpańskiego zwrotu “sin pantalones”. Wnioski, do których doszedłem, opierając się o tzw. teorię grafów , nie były budujące . Całość cyklu skojarzeniowego sprowadziła się finalnie do zrównania słowa “Kajetan ” z synonimem słowa “chrzcielnica ” w dawnym języku dolnołużyckim

........................
........................

Z tą blondynką ze zdjęcia też bym poćwiczył ;-)