Odkurzacz bezprzewodowy do 1500 zł – poznaj najlepsze urządzenia od Xiaomi

Xiaomi to marka uwielbiana przez wielu Polaków – głównie ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. Sprzęty chińskiego producenta cenione są za innowacyjne rozwiązania w umiarkowanym budżecie. Nie tylko smartfony Xiaomi cieszą się dużym zainteresowaniem – podobnie jest ze sprzętami do domu. Odkurzacze bezprzewodowe tej marki mogą pochwalić się wieloma pozytywnymi recenzjami użytkowników. Jaki model do 1500 zł wybrać?

 
Pora przyjrzeć się najciekawszym sprzętom!

Jak wybrać odkurzacz bezprzewodowy?

Odkurzacz bez kabli to duża wygoda. Docenisz jego lekkość, łatwość prowadzenia i fakt, że zawsze jet gotowy do pracy! Koniec z trwającym wieczność rozwijaniem kabli, ciągnięciem ciężkiego sprzętu po całym mieszkaniu, pamiętając o przełączaniu się pomiędzy poszczególnymi pokojami. Teraz wystarczy, że chwycisz odkurzacz bezprzewodowy i sprzątniesz tam, gdzie akurat jest taka potrzeba. Korzystanie ze sprzętu tego typu pozwala wyrabiać nawyk regularnego sprzątania, bez konieczności planowania z dużym wyprzedzeniem, jako wielkiego przedsięwzięcia.

Na pierwszy rzut oka odkurzacze bezprzewodowe, zwane inaczej pionowymi, wyglądają podobnie. Jak je porównać? Przeczytaj uważnie specyfikację techniczną, zwracając uwagę na takie aspekty, jak:

 • czas pracy na pełnym ładowaniu;
 • końcówki dołączane do zestawu;
 • czas ładowania baterii;
 • głośność pracy;
 • ciężar urządzenia;
 • tryby pracy;
 • udogodnienia związane z przechowywaniem;
 • pojemność zbiornika na kurz;
 • dodatkowe funkcjonalności – moduł ręczny lub funkcja mopowania;
 • łatwa regulacja mocy;
 • nowoczesny design.

Analiza tych elementów pozwoli ci określić, który model lepiej odpowiada twoim potrzebom. Zwróć uwagę, że na rynku dostępne są odkurzacze, które jednocześnie oferują możliwość korzystania z modułu ręcznego – by łatwo odkurzyć kanapę, półkę, siedzenia w samochodzie, a także sprzęty umożliwiające odkurzanie i mopowanie.

Czy w budżecie do 1500 możesz liczyć na ciekawe propozycje marki Xiaomi? Zdecydowanie tak! Podobnie jak w przypadku innych sprzętów tego producenta, nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by cieszyć się interesującymi rozwiązaniami technologicznymi!

Odkurzacz Xiaomi do 1500 zł – polecane modele

Najtańszy odkurzacz pionowy Xiaomi kupisz za mniej niż 500 zł! Jeśli jednak dołożysz jeszcze 1000 zł, wybór będzie znacznie większy. Oto urządzenia, które mogą przypaść ci do gustu!

 • XIAOMI Mi Vacuum Cleaner Light – lekki, budżetowy odkurzacz, który kupisz za mniej niż 500 zł. Waży zaledwie 2,3 kg! Na pełnym ładowaniu pracuje do 45 minut. Ma dwa tryby pracy i trzystopniową filtrację – wypompowywane powietrze jest dokładnie oczyszczone.
 • XIAOMI Mi G10 – na pełnym ładowaniu jego czas pracy wynosi aż 65 minut! Ma specjalną końcówkę do mycia podłóg – mopowanie nigdy nie było tak proste. Możesz też skorzystać z modułu ręcznego odkurzacza. Pojemność zbiornika na kurz to 600 ml.
 • XIAOMI Handheld Vacuum Cleaner G11 – najdroższy z zaprezentowanych modeli. Na pełnym ładowaniu pracuje do 60 minut. Ma trzy ustawienia siły ssania, wbudowany czujnik czystości powietrza i wielostopniową filtrację. Dzięki temu powietrze, które jest wypompowywane, będzie dokładnie oczyszczone. Możesz też łatwo skorzystać z modułu ręcznego.

Odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi w sklepie MediaMarkt cieszą się dużą popularnością. Jak inne sprzęty tego producenta, oferują doskonałą jakość za niewygórowaną cenę.

materiał partnera