Otwarcie nowego marketu sieci ALDI. Cały park handlowy zostanie uruchomiony później

Nowy market ALDI, a równocześnie pierwszy sklep tej sieci w Pyskowicach, zostanie otwarty już w środę, 6 grudnia. Znajduje się przy ulicy Poznańskiej 12 w wybudowanym tam parku handlowym.

 
Z okazji otwarcia będą degustacje i specjalne promocje. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowego sklepu.

Jako sieć jesteśmy obecni już w każdym województwie, a Śląsk stanowi przy tym jeden z bardzo istotnych obszarów naszego rozwoju. W województwie śląskim mamy obecnie już 69 placówek – zaledwie tydzień temu otwieraliśmy pierwszy sklep w Wiśle, teraz do listy śląskich sklepów dołączają także Pyskowice – mówi Eliza Polak, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.


Sklep w Pyskowicach został przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, widocznym zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi około 1000 m2.

Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu znajduje się parking z uwzględnieniem miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Co z parkiem handlowym przy ul. Poznańskiej?

Wraz z marketem sieci ALDI w Pyskowicach, który znajduje się w wolnostojącym budynku, nie zostanie uruchomiony na razie cały park handlowy wybudowany w tej lokalizacji przez firmę PANOVA. Informacje zamieszczone w mediach społecznościowych spółki 9 listopada, mówią o wykańczaniu nieruchomości i aranżacji lokali dla nowych najemców. Jak ustaliliśmy, ci ostatni mają wprowadzić się tam w I kwartale 2024 roku.

Przypomnijmy, że w powstającym przy ulicy Poznańskiej parku handlowym o powierzchni niemal 8 tys. m2 znalazło się 11 lokali. Grupa PANOVA, która jest właścicielem, generalnym wykonawcą i zarazem zarządcą tego obiektu, do września br. podpisała umowy z takimi markami jak Action, wspomniany już ALDI, Dealz, Martes Sport, Rossmann, RTV EURO AGD, TEDi, Sinsay oraz KiK.

(żms)

16 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze