Piast Gliwice podał skład drużyny w sezonie 2018/19 Ekstraklasy

fot. arch. Piast Gliwice

Piast Gliwice zaprezentował skład na sezon 2018/2019. Być może to nie ostateczna lista zawodników. Okienko transferowa jest jeszcze otwarte i, tym samym, klub nie wyklucza kilku ruchów kadrowych.

Zmienił się częściowo skład drużyny Niebiesko – Czerwonych na najbliższy sezon. Za jego aktualny kształt odpowiada Bogdan Wilk, od niedawna nowy dyrektor sportowy klubu przy Okrzei 20.

Zespół piłkarzy Piasta Gliwice wygląda na chwilę obecną następująco (kolejność podana, jak na zdjęciu). Czy Waszym zdaniem ten zespół ma szansę zakończyć sezon na wyższej pozycji niż w ostatnim sezonie? Według legalnych bukmacherów, Piast praktycznie nie ma szans na mistrzostwo… ale już pozycja między 1 a 8 miejscem jest według analityków jak najbardziej realna.

Górny rząd od lewej: Krzysztof Sierocki (analityk), Jakub Czerwiński, Marcin Pietrowski, Adam Tymiński, Tomasz Jodłowiec, Sebastian Pociecha, Piotr Parzyszek, Michal Papadopulos, Uros Korun, Tom Hateley, Łukasz Krakowczyk, Mikkel Kirkeskov.

Środkowy rząd od lewej: Adam Fudali (kierownik drużyny), Tomasz Stranc (trener przygotowania fizycznego), Marek Kula (asystent techniczny), Remigiusz Borkała, Patryk Sokołowski, Frantisek Plach, Jakub Szmatuła, Karol Dybowski, Michał Bodys, Aleksandar Sedlar, Denis Gojko, Kamil Furgalski (masażysta), Patryk Hejlman (masażysta), Grzegorz Biliński (fizjoterapeuta).

Dolny rząd od lewej: Jorge Felix, Gerard Badia, Dominik Budzik, Joel Valencia, Tomasz Fornalik (II trener), Waldemar Fornalik (trener), Marek Wleciałowski (asystent trenera), Mateusz Smuda (trener bramkarzy), Patryk Dziczek, Mateusz Mak, Martin Konczkowski, Aleksander Jagiełło.

(żms)/Biuro Prasowe GKS Piast
fot. arch. Piast Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
zez
zez

A gdzie Zivec ? Wziął miejską wyprawkę dla nowonarodzonego dziecka .Kubek dla siebie i żony i zwiał.

Pieskie żicie pIAST Gliwice
Pieskie żicie pIAST Gliwice

Piast ? Zaraz ,zaraz . To ci którzy kilkunastu małoletnich bandytów się boją ?

Aco
Aco

Co ??? Piast ? Czyli dalej samodzielny naukowy krasnal ogrodowy alimenty płaci na te łamagi

nauczycielka
nauczycielka

Jak można unieszczęśliwić dziecko dając mu na imię Denis. Wiadomo jak by go wołali w szkole, gdyby uczęszczał. Nie uczęszczał więc kopie piłkę

Kajetan
Kajetan

Odszedł Zivec i Bukata a przyszli Parzyszek Felix i Sokołowski. Szału nie ma.

sław
sław

A gdzie Kostia ! dlaczego o nim nic nie słychać w prasie,

nie, żebym za nim tęsknił, ale był zbyt drogi w utrzymaniu.

HA HA HA
HA HA HA

Lista kopaczy etatowych zamknieta nie jest. I bardzo dobrze. Wyślemy natychmiast 10 działaczy na wczasy do Kroacji . Sorry. nie na wczasy jasna rzecz . W poszukiwaniu talentów.

zibi
zibi

Gdzie te wzmocnienia ja się pytam ,,kuźwa” gdzie te 3/8 napastnika. To po to trza było Wdowczyka zwalniać i zatrudniać tego Nieudacznika Fornalika oraz parodię Dyrektora Wilka żeby w dalszym ciągu nie było wzmocnień. Pamiętaj Żeluś nic dwa razy się nie zdarza nie będzie wzmocnień nie będzie Ekstraklapy.

Dumi
Dumi

Został Czerwiński i Jodła. Super. Odszedł Bukata i Żivec. Na logikę potrzeba “świeżej krwi”. Czy Felix, Parzyszek, Sokołowski to wartość dodatnia dla zespołu??? Szczerze mówiąc nie znam ludzi, ale na uspokojenie pojawia się myśl, że Fornalik raczej wiec co robi. W moim jednak przekonaniu to faktycznie nie powala to z nóg. Siła zespołu będzie zgranie, młodość (Dziczek i Gojko). Słabość??? W moim przekonaniu atak czyli ciąg dalszy z poszukiwaniem napastników. Miejmy nadzieję, że Papadopulos nie złapie kontuzji i będzie w formie. Na papierze wg mnie spokojny środek tabeli. Oby pierwsza ósemka.

Gość
Gość

A kogo to obchodzi? Po co promowac nierokujace inwetycje? Nie lepiej zainwestować w ludzi, którzy przyniosą efekty? Mieszkańcy w większości (widać po frekwencji) mają gdzieś piasto-kopaczy. Spuścić piłkoterrorystów do Bałtyku i po kłopocie.

Gosia.
Gosia.

Mnie obchodzi. Nawet jeśli będą przegrywać, to i tak nadal są w gronie 16 najlepszych drużyn w kraju. I ja im będę kibicować, bo kibicem się jest, a nie bywa. A w Bałtyku spuściłabym Ciebie i Tobie podobnych razem z potomstwem, żeby się głupota nie rozmnażała. Buziaki.

rrolch
rrolch

A ty nie należysz do grona bojkotujących?

Gosia.
Gosia.

Nie, piknik od zawsze, więc nie mam bana na wejście. Bojkotować też nie zamierzam. Nie uważam po prostu, że cały młyn = kibole bandyci.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

mądra głowisia:))

ja234
ja234

Obojętnie jaki by mieli skład i tak i tak będą przegrywać. W końcu są w ekstraklasie przegrywania.
Szkoda na nich kasy.
Kopacze w siedzącym rzędzie powinni kucnąć a nie siedzieć na krzesełkach,tacy z nich amatorzy, że nawet do zdjęcia prawidłowo ustawić się nie potrafią.

ty234
ty234

Co Cię gryzie ja234? Bezrobotny, impotent, czy po prostu życiowy przegryw i nieudacznik, który musi się dowartościować krytykując wszystko?

rrolch
rrolch

Zbyt często używasz słowa “powinien, powinni, powinno się”. Proponuję zacząć stosować jakieś synonimy lub zmienić formułę wypowiedzi