Prekursorzy polskiego hip-hopu wystąpią na The Legend 2: Idę dalej

9 marca 2024 roku o 18:00 w PreZero Arenie Gliwice odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie, które zapisze nowy rozdział w historii polskiego rapu.

 
To będzie moment, który wielbiciele hip-hopu z całego kraju wyczekiwali z niecierpliwością – powrót klasyki na drugą edycję legendarnego festiwalu!

Wśród wykonawców na tegorocznej edycji znajdą się prawdziwi prekursorzy polskiej sceny hip-hopowej: Paktofonika, Molesta Ewenement, Fenomen, Grammatik, 52 Dębiec, DJ HWR, DJ Decks, Peja/Slums Attack, Abradab & Gutek oraz Liroy. To właśnie ich twórczość na zawsze zmieniła oblicze polskiej muzyki hip hopowej.


Wydarzenie zapowiada się nie tylko jako muzyczna uczta, ale również spektakularne odejście w stronę korzeni kultury hip-hopowej. Rytm bloków oraz bezkompromisowy przekaz będą stanowić główne elementy tego koncertu.

Dla fanów szukających jeszcze większych wrażeń, organizatorzy przygotowali specjalną ofertę VIP, obejmującą spotkanie z Liroyem przed rozpoczęciem festiwalu. W pakiecie znajduje się również dedykowana loża z widokiem na scenę, catering oraz profesjonalna obsługa hostess.

Bilety: https://www.eventim.pl/artist/the-legend/?affiliate=GLW

materiał partnera