Sylwester w Gliwicach z laserowym widowiskiem. Wystąpi m.in. Reni Jusis, znani DJ-e i tancerze

Trwa sprzedaż wejściówek na miejskiego sylwestra w Arenie Gliwice. Gwiazdą wieczoru ma być Reni Jusis, awangardowa piosenkarka i producentka, specjalizująca się w muzyce elektronicznej.

Dodatkową atrakcją sylwestrowej nocy w Arenie Gliwice będzie też niesamowite laserowe widowisko – zapowiada Miasto.

31 grudnia podczas imprezy w Arenie Gliwice zagrają renomowani DJ-e: Rafael Lambert i Tony Handle oraz The Saint. A do tańca porwie wszystkich East Side Crew, 20-osobowa ekipa tancerzy. Początek o godz. 21.00.

W czasie imprezy uruchomiona zostanie strefa gastronomiczna, w której będzie można kupić przekąski i napoje, w tym niskoprocentowy alkohol (do 3,5%).

Wejściówki można kupić w cenie 10 zł w kasie i na stronie Teatru Miejskiego praz na portalu Ticketmaster.

Jak zapowiedział KZK GOP, w sylwestra uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa umożliwiająca dojazd na imprezę w Arenie Gliwice z centrum miasta, a także dodatkowe kursy wybranych linii nocnych, umożliwiające bawiącym się powroty do domów w różnych dzielnicach miasta. (mf/MSI)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
wnikliwy obserwator
wnikliwy obserwator

Warto przypomniec ceny z jesiennej imprezy kabaretowej, ktora byla organizowana w gliwickiej hali (rezyserem widowiska byl Robert Gorski, najzdolniejszy obecnie polski kabareciarz). Oplata w szatni wynosila 5 zl, a jeden hot-dog w stoisku gastronomicznym kosztowal 9 zl.
Dla porownania – w katowickim Spodku oplata za szatnie wynosi zwyczajowo 2 zl, a hot-doga mozna tam kupic za 6 zl (w trakcie dorocznych imprez RAWA BLUES). W gliwickiej hali panuje potworna drozyzna!

Hahaha
Hahaha

Koszty głupoty. Ale nie ma obowiązku chodzenia do Areny ani kupowania w niej czegokolwiek. Chcieliście mieć haaale to płaćcie. :-)

Elolelo
Elolelo

Kto ja chcial? Chyba tylko Franek

Franek
Franek

To nie chodź i nie płać

X-man
X-man

Cena 10 zł za wstęp jest bardzo zachęcająca tylko boję się, że za półlitrową Colę zapłacimy więcej niż za wstęp, a zapiekanki będą po 20 zł. za sztukę. Szkoda, że 24Gliwice nic nie napisał o cenach gastronomicznych, bo nikt o suchym pysku bawić się raczej nie będzie. Żeby później się nie okazało, że taniej jest pójść do wypasionego lokalu przy rynku niż do gliwickiej Areny.

Kozak
Kozak

Który lokal przy rynku jest wypasiony?

hanek mały
hanek mały

Ratusz

b. radny
b. radny

Ratusz? Bo przez 15 lat wydali na wypas 15 mln? A kto się tam bawi?

Kajetan
Kajetan

Hemingway niezapomniany smród potu do końca życia zaraz obok jest kebab za jedyne 13 zeta

Złota rybka
Złota rybka

Otóż to! Jak przychodzi do konkretów, to nie ma odpowiedzi. Ogólnikowo, to można wciskać kit o wspaniałym mieście z szeroką ofertą gastronimiczną, kulturalną i rozrywkową. W szczegółach kit nagle wysycha i się sypie.

JaJko
JaJko

Zapomniałeß o parkingu. Za jedyne 30zł.

Joe
Joe

Byłem dzisiaj na Sikorniku. W centrum osiedla (obok alei Sikornik) dziurawe chodniki, błoto, zdeptane trawniki, mury pobazgrane sprayem, samochody poparkowane gdzie popadnie. Przykro patrzeć, że miejska kasa poszła najpierw na halę, teraz idzie na imprezy w hali (promocja miasta na gali bokserskiej) a osiedla wyglądają gorzej niż za komuny.

Ad
Ad

“w której będzie można kupić przekąski i napoje, w tym niskoprocentowy alkohol (do 3,5%)”
rozcieńczone wodą Tyskie, w cenie 10zł za 0,4l

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Fala krytyki za 3 2 1 . . .

Latarnia Uliczna
Latarnia Uliczna

eee taki repertuar…. Koło Gospodyń Wiejskich z Gliwic z Permanentnymi Hemoroidami Od Siedzenie na Sofie było lepsze

A co
A co

Z programu wynika ,że tylko brak Erith i Cezika

Art
Art

Brawo

Lech
Lech

Cały czas patrzę w niebo nad halą i laserów ni hu hu ???

Jenek
Jenek

Bardzo fajny pomysł, chociaż ja akurat sylwester spędzam w domu :) perełka, telewizja, może serial :)

Imiu
Imiu

zostało jeszcze 600 biletów. Ceny za drinki jakie by nie były to i tak patusy przyjdą z kontrabandą. Mam nadzieje że szybko zostaną spacyfikowani gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Do siego roku!

ja234
ja234

Słabo jak zawsze.Wejściówka za 10 zeta, już widzę te tłumy podpitych ludzi pchających się drzwiami i oknami.Plus dodatkowo płatna wyżerka. Wejście na taką imprezę musi być za darmo, gdyż jest to sylwester dla ludności i musi być łatwo dostępny.Czyli za friko.Urzędasy chcą na siłę zarobić na sylwetrze. Niezachęcająco jak dla mnie.
Miasto nie powinno rezygnować z wypróbowanego sylwestra z pokazami laserowymi tudzież mapingu na placu krakowskim.

dar007
dar007

Czy mogę mieć bilety formie elektronicznej? Czy można wyjść z imprezy i wrócić? Czy można wnieść pół litra wody mineralnej? Jeśli tak, to w jakiej butelce. Czy będzie depozyt? Czy za dwulatka też płacę? I jeszcze kilka innych pytań. Każda forma komunikacji z UM skutkuje odsyłaniem do Teatru, i na odwrót.
Ja po prostu chce iść z dziećmi oraz wnukami. I nie wiem czy mam mieć bilety wydrukowane, czy musze kupić napoje na miejscu, płacąc kilka razy więcej, czy dla wnuka mogę mieć mleko w butelce. Jeśli tak, to jakiej? Czy szklana może być?

Kat
Kat

O tych sprawach mówi regulamin imprezy. A jak już musisz ciągnąć tam takie małe dzieci, to o stoperach do uszu albo o słuchawkach tłumiących hałas dla dzieci pomyślałaś, czy zamierzasz je trwale ogłuszyć? Chyba nie pomyślałaś, bo odpowiedzialna matka i babcia nie chodzi w nocy z małoletnimi po tłumnych imprezach alkoholowych.
Jak się nie potrafi doczytać, że przed zakupem biletu należy się zapoznać z regulaminem i nie rozumie, że nie każda impreza jest dla małolatów, to lepiej siedzieć w domu przed telewizorem.
https://teatr.gliwice.pl/wp-content/uploads/2018/11/Sylwester-2018_Regulamin-Imprezy_a.pdf

Lolek
Lolek

Może kilka pytań wartych uwagi, ale z tym wnukiem to chyba lekka przesada. Chcesz iść z 2 letnim dzieckiem na imprezę, która zaczyna się o 21-szej?

dar007
dar007

Tak chcę. chcę zajrzeć na chwilę, wrócić do domu, i może znów wstąpić. Ciekawe czy wszyscy którzy to krytykują będą z dziećmi w domu, na dodatek trzeźwi?

HAHAHA
HAHAHA

@dar007 Głupoty nie można ograniczyć dekretem. Ale instytucja miejska powinna mieć w regulaminie sito na nieodpowiedzialnych dorosłych jak zakaz wstępu dla dzieci poniżej np. 13 lat. Niestety pominęli taki zapis, bo chcą mieć frekwencję za wszelką cenę nawet kosztem zdrowia nieletnich. Transmisja z epokowego wydarzenia w internecie dla “chwiląco chcących” debili, którzy nie są w stanie zapoznać się z regulaminem też przekracza możliwości smart city Gliwice, a nawet bezpieczniej takiej nie udostępniać, żeby cały świat nie zobaczył prawdopodobnej zadymy na żywo. Dlatego babci dla niemowlaka radzę mleko z cyca, szitfood i napitki z 300% przebiciem i huczenie w uszach do… Czytaj więcej »

ja234
ja234

@dar007, zostań w domu z wnuczusiem.Albo niech rodzice dziecka się nim zajmą a nie podrzucanie mamusi bo chcą iść na imprezę.

Kajetan
Kajetan

A o północy Reni zaśpiewa swój największy hit „ a ja wole swoją mamę „ jedyny plus tej imprezy ze wszystkie gliwickie żule będą spacyfikowani w jednym miejscu. Franek jednak ma łeb nie od parady.

iM
iM

Majka Jeżowska

Ad
Ad

Majka Jeżowska jest zakręcona

Kajetan
Kajetan

No i dałaś/es się wkręcić…

kredo
kredo

Sylwester bez pokazu fajerwerków to jest **** nie sylwester. Serio. Organizatorzy dali się zmanipulować bandzie pseudo obrońców zwierząt!!!

Ampuła
Ampuła

Nie ma tu niczego pseudo. Rynek kreowany przez posiadaczy zwierząt domowych jest wart 1000 razy więcej od rynku fajerwerków. Za kilka lat żadne miasto nie odważy się w tak spektakularny sposób puszczać z dymem pieniędzy podatników, z których większość ma w domu zwierzęcego pupila.

Beton
Beton

W takim razie pora na podatek od pupila. Nazwijmy go pupatek.

Złota rybka
Złota rybka

A jak chciałbyś taki podatek wyegzekwować i jakie zwierzęta objąłbyś nim? O ile pamiętam, Frankiewicz przed laty zrezygnował z niego z powodu braku możliwości ściągania.

heli1b
heli1b

Jak to jak naliczać? No przecież, że od rozmiaru stopy właściciela