Waterwave Spas to baseny do ogrodów, na tarasy i do pensjonatów. Nowy salon w Europie Centralnej


Chcielibyście własny basen z hydromasażem w ogrodzie, w łazience albo na tarasie? Teraz to marzenie można spełnić znacznie łatwiej. W Europie Centralnej otwarto salon Waterwave Spas, gdzie możecie zapoznać się z działaniem tych urządzeń, a nawet je… wypróbować!

 
Waterwave Spas to austriacka marka, obecna na rynku od 10 lat, lider wśród producentów wanien i basenów SPA. Swoje produkty sprzedaje w kilkunastu krajach Europy, ciesząc się sporym powodzeniem u najbardziej wymagających klientów, doceniających znakomitą relację przystępnej ceny do wysokiej jakości.

Basenem SPA możesz cieszyć się cały rok we własnym… ogrodzie

Tak – te urządzenia mogą działać przez cały rok, także przy niskich temperaturach na zewnątrz. Podgrzewają wodę do 40 stopni Celsjusza więc skorzystacie z nich nawet w zimne dni. Z kolei latem, ustawiając niskie wartości temperatur, można je wykorzystywać jako przydomowy basen, w którym znajdziemy ochłodę.

Różnorodna gama produktów pozwoli dobrać urządzenie do preferencji klienta. W ofercie są wanny trzech serii – Design, Elite i Gold.

Urządzenia te różnią się między sobą zarówno pod względem wymiarów, liczby miejsc (w tym leżanek), a także ilości zamontowanych dyszy wodnych. Możliwy jest masaż stóp i szyi, a nawet aromaterapia. Na etapie wyboru produktu, można dobrać zarówno jego model, jak i kolor obudowy, a także niecki basenowej, tak, by cieszyć się jacuzzi w pełni dopasowanym do własnych preferencji.

Do hotelu, albo w pensjonacie?

Waterwave Spas, jako jedyny przedstawiciel austriackiego producenta wanien oferuje luksusowe i nowatorskie rozwiązania, umożliwiające stworzenie całorocznej prywatnej strefy hydro relaksu w ogrodach, tarasach, domach czy pensjonatach nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze urządzenia nadają się nie tylko do użytku domowego, ale też komercyjnego, i właśnie dlatego współpracujemy z obiektami sanatoryjnymi, ośrodkami wypoczynkowymi i hotelami

– mówią przedstawiciele Waterwave Polska, którzy prowadzą także szkolenia w zakresie użytkowania produktów, a także ich serwisu. – Jedną z naszych nadrzędnych wartości jest zapewnienie ciągłego supportu naszym klientom, zgłębiając ich indywidualne potrzeby związane z użytkowaniem produktów typu SPA – zaznaczają.

Przyjdź do salonu, wypróbuj, poczuj się jak u siebie

Gliwicki salon Waterwave Spas oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z urządzeń, zanim zdecydują się na ich zakup.

Klient musi się z nami umówić, nagrzewamy wannę i zostawiamy salon klientowi do dyspozycji, w salonie znajduje się ubikacja, prysznic oraz przebieralnia, co zapewnia klientom pełną prywatność

– zaznaczają przedstawiciele Waterwave Spas.

Jeśli obawiacie się, że przy okazji inni klienci centrum będą Was przy tym oglądać, to nie ma obaw – istnieje również możliwość zasłonięcia frontowej witryny, w celu zapewnienia zainteresowanym użytkownikom całkowitego komfortu.

Waterwave Spas, CH Europa Centralna, Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice, tel. 609 681 605, 508 278 168

materiał partnera