Start ze skweru Europejskiego (nad tunelem DTŚ), po 8-kilometrowej trasie, z metą w tym samym miejscu – stowarzyszenie Rowerowe Gliwice zaprasza do udziału w 5. odsłonie Hulacyklu czyli wspólnego przejazdu na dowolnym środku transportu (przeważnie dwukołowym), organizowanego z okazji Dnia Dziecka.
Wydarzenie ze względu na zapowiadane na wtorek burze zostało przełożone na środę, 4 czerwca. Rozpoczęcie o godzinie 17:30.
– Możecie jechać czym tylko chcecie: hulajnogą, rowerkiem biegowym, rowerkiem z pedałami, w foteliku u mamy, w przyczepce taty albo nawet w rowerze cargo – informują organizatorzy w wydarzeniu w serwisie facebook.com.
– Czeka na Was trasa ok. 8 km, a w połowie zrobimy przerwę na zabawę na leśnym placu zabaw. Start i meta będą na Skwerze Europejskim. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą rodziców lub innych dorosłych opiekunów – dodają.
(żms)
fot. mat. organizatora/zdjęcie poglądowe