Patryk H. z zarzutami popełnienia dwóch przestępstw. Wg prokuratury podejrzany wyjechał za granicę

fot. Czytelnik

Prokuratura Rejonowa Gliwice prowadzi śledztwo w sprawie zniszczenia plakatów wyborczych w rejonie ul. Skowrońskiego i Okrzei. Zarzut przedstawiono Grzegorzowi G., wydano również postanowienie o przedstawieniu dwóch zarzutów Patrykowi H.

Jak informuje rzecznik prasowy prokuratury, podejrzany Grzegorz G. przyznał się do popełnionych, zarzuconych mu przestępstw. Wskazał też, że zniszczenie plakatów zlecił mu Patryk H.

Z informacji prokuratury przekazanej w czwartek Nowinom Gliwickim, wynika, że podjęto działania w celu ustalenia aktualnego miejsca pobytu Patryka H.

Wiadomo też, że w czwartek policja pojawiła się w gliwickim biurze SLD z nakazem doprowadzenia jednego z kandydatów na radnego. Prawdopodobnie ma to bezpośredni związek ze sprawą niszczenia bannerów wyborczych.

Przypomnijmy, w weekend policja ujęła na gorącym uczynku 27-letniego sprawcę dewastacji. Okazało się też, że za zatrzymanym przez policjantów mężczyzną sąd wydał już wcześniej nakaz doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego, w celu odbycia kary 2 lat i 2 miesięcy pozbawienia wolności za inne przestępstwa.

AKTUALIZACJA (19/10/2018):
Wydano postanowienie o przedstawieniu Patrykowi H. dwóch zarzutów popełnienia przestępstw – informuje PROKURATURA OKRĘGOWA w piśmie skierowanym do redakcji Nowin Gliwickich w dniu 19/10. “Z uwagi na ustalenia, że podejrzany nie przebywa w miejscu zamieszkania i prawdopodobnie przebywa poza granicami kraju, nie udało się wykonać czynności procesowych z jego udziałem” – czytamy w piśmie.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Stary komuch
Stary komuch

Patyk Hałtura czyli maskotka gliwickich tumanów wyborczych nabitych w butelkę w czasie ostatniej kampanii wyborczej. Biorąc pod uwagę przestępstwa wyborcze tego “pana” POWINIEN ZOSTAĆ SKREŚLONY Z LISTY KANDYDATÓW. i to zarówno przez gliwicką i krajową SLD jak również Państwową komisję wyborczą.

?!
?!

Największą szkodę SLD wyrządził te, kto zaprosił go do partii, a potem tym się chwalił.

Blee
Blee

No i widać jaki e te Patryki niewydarzone

Tom1983
Tom1983

Dokladnie tak. Dziwne bo ostatnio tez mial problemy z plakatami, ktore nielegalnie wszedzie rozklejal.

oko
oko

Gliwiczanie ! Nikt Was tak nie wy*iula jak Patryk H*****…………………A swoja drogą ciekawe jakimi pieniędzmi opłacał zlecenie ? Tymi z diet radnego.Tymi,których zobowiązał się nie pobierać. Naszymi pieniędzmi . Zwykły oszust. Powiedzcie gliwiczanie o tym indywiduum Waszym znajomym

ewa
ewa

Na baner przy dworcu nie wystarczą półroczne diety, a jak podano wcześniej nie był pilnym radnym to diety mu okrojono.

?!
?!

Mam list tego Pana sprzed 4 lat, w którym pisał, że diety będzie przekazywał…

Bajtek
Bajtek

Tak, była nawet na ten temat obszerna publikacja, warto ją odświeżyć. Pan H. próbował niedawno obrócić kota ogonem, zresztą z wielkim wsparciem redakcji Dzisiaj w Gliwicach. https://www.24gliwice.pl/wiadomosci/diete-radnego-przekaze-na-cele-charytatywne-deklarowal-przed-wyborami-minelo-pol-roku-i/

korektor
korektor

No i diety przekazał zlecając Grzegorzowi G zrywanie plakatów konkurencji. Zwykły****.

HAL
HAL

Coraz lepiej. Wyrazy należą się PO za wytresowanie i wprowadzenie do RM Patryka H****. SLD należą się wyrazy za przytulenie pokraki.

Brutus
Brutus

Za przytulenie i wystawienie Patryka H**** w wyborach SLD powinno dostać dwa razy więcej wyrazów. Ciekawe co na to pan Fic – kandydat na prezydenta? Czy Patryk pociągnie na dno i jego? Hehehe

?!
?!

Jak sobie pościele tak się wyśpi !!!!!

?!
?!

Ciekawe, kto jest autorem pomysły, aby tego Pana wpisać do SLD. Wygląda to na zdradziecką robotę. SLD powinno tego kogoś wywalić na zbity … A jest odwrotnie!!!

Patyk Hałtura
Patyk Hałtura

Kto wpisał ? Bernard.

Labander
Labander

Bernard. Niy ma ci gańba ?

Bajtek
Bajtek

Głównych promotorów pana H. jest dwóch. Szef gliwickiego SLD, startujący o zgrozo w wyborach prezydenckich Bernard Fic i promująca Pana H. z niebywałym zaangażowaniem redakcja Dzisiaj w Gliwicach.

Ssak
Ssak

Radny Fic to ciekawa osobowość, mająca trudności z podjęciem decyzji kiedy głosować a kiedy się wstrzymać. Już on moim prezydentem nie będzie. Czy to tego pana syn o tym samym nazwisku kandyduje na radnego z okręgu 4. Taaak, 3 koła miesięcznie piechotą nie chodzi, a z wyborcami kontaktu żadnego.

"Na Bernarda"
"Na Bernarda"

Oj Fic zgodziłeś się na takie nic ! Masz za swoje. Gdybyś został prezydentem ten cwaniak (może) by cię otruł zepchnął w przepaść, zaraził wąglikiem aby Twoje miejsce zająć. Oj Fic .Była gliwicka SLD .Teraz pozostanie nic.

?!
?!

Pełna zgoda.

Janusz
Janusz

Mam nadzieję ze drugi raz już nie nabierze niejaki Pan Patryk H**** Gliwiczan i nikt prócz prostaków i łatwowiernych ludzi nie będzie na tego pana głosował,nie interesuje go w ogóle dobro miasta jak również Gliwiczanie.
Dla tego pana są ważne tylko pieniądze i kariera.A w główce ma pustostan totalny….

?!
?!

Niczego się w ciągu 4 lat bycia w Radzie nie nauczył.

Nauczyciel
Nauczyciel

Nauczył się bardzo wiele . Krętact,oszustw itd. Założę się ,ze mandat zdobędzie. Po wyborach “pozwoli” się ująć Policji. Straty za zniszczone plakaty pokryje. Może otrzyma jakiś mini wyroczek grzywny. I radnym będzie. Do jakiej partii wstąpi. To jedyna niewiadoma. Sadzę ,że do jakiejś bidy. Ponoć za przyjęcie do SLD posmarował

Cabanka
Cabanka

Sprawdziłam jego oświadczenie majątkowe. Ma dużo kredytów.Trzeba będzie je spłacić, tak więc kasa potrzebna i to jak!

Zdzierak wyklęty
Zdzierak wyklęty

O Matko Boska ! Potargana została Kogowska (zob. foto)……………………………A teraz na poważnie Patryka H powinno się natychmiast skreślić z listy kandydatów.

Kubeł zimnej wody
Kubeł zimnej wody

Gdyby za podejrzenia i kto wie, czy nie fałszywy trop chlapnięty przez jakiegoś menela, natychmiast skreślano z listy niepotrzebne byłyby wybory.

krzysztof
krzysztof

pozagryzacie się dla stołka a co nawet ta gminno-wiejska polityka robi z mózgiem wyborców i kandydatów

Jarek K.
Jarek K.

Jakim mózgiem? W czaszkach to tylko błoto i gnój.

krzysztof
krzysztof

dobre masz +

?!
?!

To nie polityka. Oni sami sobie to robią.

Vicent
Vicent

Najlepiej być, jak wyyy “bezpartyjnymi” kameleonami;)

mic
mic

w wyszukiwarkę wpisz FORTUNA ZA GROSZE

Ssak
Ssak

Dla stołka niech się zagryzają ale dlaczego my za to płacimy jeżeli efekty marne mają?

Drugi koniec Patryka H
Drugi koniec Patryka H

Co powie w tej sprawie Patryk ? Patryk powie,że to brutalny atak wrogów politycznych na jego osobę. Tak brutalny ,że schował się nawet przed policją………………………………Dla mniej kumatych. Oczywiście “jaja” sobie robię

mic
mic

frankiewicz CZEMU NIE KANDYDUJESZ Z LISTY NR 1 czyli tam gdzie mieszkasz pod lasem – bo tam jesteś skłócony z mieszkańcami Jak ty chłopie w lustro patrzysz to co widzisz?Ja się wstydzę takiego kogoś na urzędzie

Wasz Franek
Wasz Franek

Z prostej przyczyny, bom sprytny . Kandyduję z listy która obejmuje największą zależną od mojej osoby liczbę wyborców. Czyli urzędników magistrackich wraz z rodzinami. Gdzie mieszka ich największa ilość ? Bez trudu otrzymałem zestaw z DZ.Meldunkowego.To mój stały i pewny elektorat. Strefa terytorialna listy Nr 1 tam prawie nikt z moich wyborców nie mieszka.

Gwardzista nieposzlakowany
Gwardzista nieposzlakowany

Kolejne przestępstwo wyborcze Patryka H czyli jest recydywistą. Przypomnę,że w czasie ostatnich wyborów plakatów nie darł a wieszał. Tyle ,że w miejscach niedozwolonych. Ciszę wyborcza złamał przez jeżdżący z nagłośnieniem agitujący samochód. Teraz to ? I co ? Ano nic. Zaszył się sprawy Policja założyć nie może. …………………………………………………A teraz do jego protektora Bernarda Fica. Towarzyszu Fic. Za brak rewolucyjnej, gwardyjskiej czujności . Przyjęcie w poczet członków SLD elementu kryminogennego ,rozsadzającego dobre imie naszej partii, powinieneś udać się na dobrowolną ssyłkę w niebyt. Czekamy na twoją dymisję.

Dzik o dużych rozmiarach
Dzik o dużych rozmiarach

Znamy tę ***** z ostatnich wyborów. ***** kontynuuje grę na nosie gliwiczan. Tym razem jako zwykły *****. Będę chciał w pierwszej kolejności poznać wynik wyborczy tej *****. Dlaczego ? Ano chcę wiedzieć o ilu idiotów ocieram się w moim mieście szlifując jego koślawe bruki.

As
As

No to juz wiemy co reprezentuje sobą ten młody czlowiek.

Żydokomunista
Żydokomunista

A może menela ktoś przekupił żeby mówił że to H. ? A to wcale nie H. tylko np. F. albo K.-B. albo nawet sam Prezes i Spółka?
Menel i tak idzie do pierdla to co mu zależy. Dojna zamiana znana jest z takich numerów.

As
As

Jestem pewny że mają śledczy inne dowody, to łatwe do uzyskania.

Cabanka
Cabanka

Co za głupia wypowiedź. Proszę udowodnić, że to “dojna zmiana” .

Urko
Urko

@Cabanka. “Co za głupia wypowiedź” Udowodnij, że ktoś ci musi cokolwiek udowadniać .

__________
__________

Już myślałem, że tylko ja tak to widzę. Dokładnie. Po kilku latach procesów wyjdzie, że H. był niewinny, ale smród pozostanie

Rozum
Rozum

Do “obrońców **** z listy” …………….Kłania się czytanie ze zrozumieniem Policja dysponuje FAKTAMI nie POSZLAKAMI

__________
__________

Zacytuj fragment o tych FAKTACH, bo za nic nie mogę znaleźć.
Widzę natomiast zdanie “Zarzut na razie postawiono jednej osobie, Grzegorzowi G.” (Nie Patrykowi H), widzę zdanie “Prawdopodobnie ma to bezpośredni związek ze sprawą”.
Zetrzyj żółć z oczu i pokaż fragment o FAKTACH. Jeśli nie to przeproś ładnie i nie nadużywaj więcej słowa -Rozum-, -zrozumienie-, bo ci to nie przysługuje.

A co
A co

@As Człowiek to brzmi dumnie. Ten to zwykły kłamca, żulik, szczyl

?!
?!

Ciekawe, kto na niego zagłosuje.

Kabaret wyborczy
Kabaret wyborczy

Kto zagłosuje ? Idioci . Idioci głosujący bezrozumnie . Dzięki idiotom bezrozumnym jedynka na liście SLD jest miejscem biorącym mandat.

Wicherek
Wicherek

Co ja widzę na fotkach ? Zniszczenie. To trąba powietrzna ? To tornado przeszło nad Sośnicą ? Nie to przeszła H****

Dyżurny Synoptyk
Dyżurny Synoptyk

Tajfun Hodu** przeszedł przez Śośnicę i z……………….wiał za granicę

Cabanka
Cabanka

I to ma być przyszły radny? Wynajmuje bandziora do niszczenia prawem zabronionego! Czy gliwiczanie chcą takiego radnego? Zadajcie sobie Państwo pytanie sami. DNO!

korektor
korektor

Jaki przyszły radny ? Jest obecnym radnym

Cabanka
Cabanka

O matko! Kto go wybrał?

Lech
Lech

Oni ! Naród

Obserwatore gliwicjano
Obserwatore gliwicjano

Na PiSią gangrenę nie zagłosuję,bo kocham być Eyropejczykiem. Na PO już nie zagłosuję bo do Budki-nepotyznu mi niepilno. Na bandę małego Franka też nie, bom uczciwy. Chciałem dać swój głos komuchom z SLD po to by istnieli . I masz ? Kryminal tango w wykonaniu protegowanego Bernarda Fica burzy mój plan. Mam zagwozdkę.

zagawostka
zagawostka

Taaa, i na pewno rada miasta gliwice zrobi ci polexit. Gdzie takich sieją ?

Obserwatore gliwicjano
Obserwatore gliwicjano

@zagawostka Gdzie takich świadomych inaczej sieją ? Przypomne,że to również wybory do Sejmików Wojewódzkich czyli ważnego elementu scalajacego dla obecnej władzy PiSu

ja234
ja234

Ładnie, ładnie…a gościu kandyduje do rady miasta.Byle tylko dorwać się do koryta.
Koniecznie na niego głosujcie(dla niekumatych to była ironia).

co ty wiesz o ironii ;)
co ty wiesz o ironii ;)

Nie ma tu niekumatych

?!
?!

Jeśli to prawda, co piszą niektórzy autorzy komentarzy, że tego pana zaprosił do SLD obecny kandydat na prezydenta z tej partii to obraz ten jest bardzo smutny. Czy tacy ludzie nie mają rozumu, wyczucia… WSTYDU ?

Marx
Marx

Hodor!

Jessika ****
Jessika ****

Zostawcie Patryczka w spokoju! On nic nie ciął! Inni cieli, on spał wtedy. Także, ten tego. No. Jakby co, ja tez kandyduję, to na mnie głosujcie. Buziaczki

News z ostatniej chwili
News z ostatniej chwili

Patryk H zaszył się w “Klinice w Szwardzwaldzie” leczy się u psychiatry. Patryku NFZ woła. Toszek bliżej

Tom1983
Tom1983

Najgorsze jest to ze kleja mocnymi klejami po szybach klatek schodowych i nie da sie potem tego usunac to samo na scianach dopiero co wyremontowanych i potem klej odchodzi razem z farba i tynkiem. Klatka zdemolowana po panowie ktorzy kandyduja maja to gdzies ze niszcza innym to na co my mieszkancy wydajemy ciezkie pieniadze.

Karlik
Karlik

A co w tej bulwersującej sprawie Bernard Fic powiedział ? Bernard pedzioł JO NIY WIEDZIOŁ

Imiu
Imiu

Może ObaMa mu kazał.
Ściema i leje na wszystkie partie…Potrzebni są nowi ambitni ludzie a wcześniej trzeba zbadać ich do 3 pokolenia żeby żaden nie był spowinowacony ze starym ustrojem i tym starszym też.

Ktoś
Ktoś

Jeżeli gliwiczanie go znowu wybiorą, to będzie miał immunitet. Stałby się nietykalny. Dla 5-letniej ochrony warto walczyć różnymi metodami.

A co
A co

@ Ktoś Co za “Koszałki Opałki” wypisujesz. Od kiedy w tym kraju radny otrzymuje immunitet ? Nigdy tak nie było i ()mam nadzieję) że nie będzie. Przypomnij sobie przypadek radnego RiP Waniewskiego “Tunelowego rowerzysty” Został ikarany mandatem ,który to mandat zamienił na odsiadkę.

Latarnia Uliczna
Latarnia Uliczna

Ciekawe czy te płachty wyborcze zawisły aby z poszanowaniem prawa? Czy podobnie jak inne materiały umieszczane sa w przestrzeni publicznej na krzywy ryj?
Bo mnie np. nie bawi wyciąganie kilogramów ulotek ze skrzynki pocztowej czy zza wycieraczek samochodu