Szpilka i Wach na oficjalnym ważeniu w Forum. Wstęp nie jest biletowany

Zapowiadana jako najważniejsza w tym roku walka bokserska Szpilka-Wach rozpocznie się już w gliwickim CH FORUM. W piątek, 9 listopada ok. godz. 16:00 bokserzy spojrzą sobie głęboko w oczy podczas oficjalnego ważenia.

Ceremonia to ważny, psychologiczny element całego pojedynku, podczas której niejednemu puszczają nerwy. Co wydarzy się w piątkowy wieczór w gliwickim CH FORUM? O tym przekonają się widzowie zebrani przy podium scenicznym przy wejściu głównym do centrum (udział w ceremonii nie jest biletowany).

Starcie Szpilka-Wach to absolutny hit gali KnockOut Boxing Night #5, która odbędzie się w gliwickiej Hali Arena 10 listopada.

Dotychczasowe konto bokserskie Artura Szpilki to 21 zwycięstw (15 przez KO) i 3 porażki. Jego rywal Mariusz Wach może pochwalić się 33 zwycięstwami (17 przez KO), przy tej samej liczbie walk przegranych. Wydarzenie ma dużą rangę sportową i będzie transmitowane na żywo – w tym także sama ceremonia ważenia – w kanale TVP Sport oraz na stronie i w aplikacji mobilnej kanału.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Gliwiczanik
Gliwiczanik

39 zł za 3 minuty walki to chyba lekka przesada:)))

Sandokan
Sandokan

Za 39 wykupiły dresy. Ale można zapłacić nawet 750 zł. Najlepiej z budżetu miasta.

krzysztof
krzysztof

mam tam walkę gdzie władzę w Gliwicach

Ad
Ad

Jeden woli boks, drugi tapczan, piwko i TV, co za różnica?

dresik
dresik

Gąsowski dostał rolę w kabarecie pt. boks?

zez
zez

Wyślę na ważenie tych dwóch trutni moja żonę. Niech zrozumie ,że ważenie się nie może być “biletowane” lub owiane rąbkiem tajemnicy. W sumie to ja kupuje kolejna zepsuta przeskalowaniem wagę.

kanalia52
kanalia52

Sport dla debili.

XXI
XXI

To nie sport. Ale że dla debili, to fakt.