Kolejny niedoszły samobójca, tym razem w Parku Chopina. Znowu pomógł telefon od świadka

W środę, po godzinie 18:00 dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców, że na ławce w Parku Chopina leży nietrzeźwa osoba.

Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce. Mężczyzna leżał nieruchomo, lecz nie była od niego wyczuwalna woń alkoholu, a obok znajdowało się opakowanie po lekach.

REKLAMA

Po przywróceniu do przytomności, mężczyzna przyznał, że zjadł całe opakowanie środków nasennych.

Na miejsce został wezwany Zespół Pogotowia Ratunkowego. W trakcie oczekiwania, niedoszły samobójca zwierzył się, iż chciał zasnąć i nigdy się nie obudzić.

To już drugi przypadek próby samobójczej w tym tygodniu. Poprzedni miał miejsce w poniedziałek, kiedy 33-letni mężczyzna stał na wiadukcie nad DTŚ z zamiarem rzucenia się z wysokości pod koła samochodu. Pisaliśmy o tym tutaj.

Według różnych badań, liczba samobójstw osiąga swój roczny szczyt właśnie wiosną. Zjawisko to zaczyna narastać z końcem lutego, a swoje apogeum ma w kwietniu i maju.

(żms)/SM Gliwice

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
rrolch

Czytam o kolejnym samobójcy, a poniżej mnóstwo niemerytorycznych, zadowolonych komentarzy. Odechciewa się w ogóle tutaj zabierać głos.

,,

Tylko nie targnij się na swoje życie.

Wuit

Zdecydowanie komentarze nie w temacie. Wygląda to jak forum gliwickich hejterów. Serio. Ktoś Wam płaci, czy to jedna chora psychicznie osoba podszywa się pod różne osobowości?

Xsenofob

Dyskusje na tym portalu zdominowały trolle.
Zadaniem trolli jest wysadzić w powietrze całą dyskusję, sprowadzić ją na manowce.
Trolle karmią się podsycaniem nienawiści i prowokują do wyzwisk.

,,

1. Nikt ci trollu nie każe podsycać się nienawiścią. 2. Możesz się wycofać z tego portalu aby nie był zdominowany przez trolle. 3. Bardzo słaby jesteś psychicznie i intelektualnie, skoro byle troll prowokuje cię do wyzwisk. 4. Możesz prowadzić dalej dyskusję nie zważając na trolle. 5. Musisz mieć zapewniony swój bardzo wiotki komfort psychiczny na tym portalu, bo każdy, który ci zaburzy to od razu troll. 6. Ty masz monopol na dyskusję na tym portalu. 7. Kiedy brakuje ci argumentów, używasz przymiotnika troll. 8 Ty wiesz najlepiej do czego ma zmierzać dyskusja i jakie wnioski powinny być z niej wyciągnięte,… Czytaj więcej »

Lamia

Jesteś psychiczny. Normalni już nie chcą trollować dla Frankiewicza.

,,

Merytoryczne argumenty miażdżą twoją psychikę trollico ? Tylko na tyle cię stać ?

,,

Masz na myśli te około 10 osób na tym forum, którzy przez zasiedzenie, przyzwyczajenie i z braku innych pomysłów są dyżurnymi trollami przeciwko Frankiewiczowi ?

troll

chciałbym zauważyć nieskromnie że troll to nie przymiotnik[pkt 7]

,,

Sorry bardzo, użyłem nie właściwego określenia, miałem na myśli “epitet”, potrafię przyznać się do błędu, dzięki trollu za przytrollenie. Czuwaj !

Urko

Zapomniałeś dodać : ” Nie karmić Trolla”

XXI w

1) Faktycznie odkąd pojawił się osobnik -,,- czy jaki on tam przyjmuje nick, a pojawił się niedawno, na forum zaczęło być plugawie. A nie było. Nie widzę niczego złego w wielonickowości, sam też nie mam jednego. Dzięki temu nie skaczemy sobie do gardeł już za samego nicka tylko odnosimy się do treści. Niestety treści prezentowane przez -,,- to głównie ataki ad personam łatwo rozpoznawalne pod innymi imionami, które nie noszą nawet najdrobniejszych znamion merytorycznej wymiany poglądów a jedynie nienawiść. Wiele osób jest tu od lat i ścierają się ze sobą skrajne poglądy, ale mimo wszystko większość potrafi utrzymać poziom, który… Czytaj więcej »

,,

Wzruszyłem się.

,,

Dalej mnie trzyma, postaram się postarać.

Wasz Franek

Hmm.Coraz więcej mieszkańców ma wątpliwości,że ich przyszłość jest tu.Było mu o reaktywacji pobliskiej Fabryki Drutu powiedzieć.Albo pokazać krokusy się przebijające.Ku przyszłości.Słonecznej.Jasna rzecz.

,,

Racja, dla mieszkańców twojej słoikowej wiochy nie ma przyszłości w Gliwicach, wypierają ich lepsi i tańszy Ukraincy.

A co

Facet !!!! Różowe ? Tylko niebieskie koncernu na literę P !

Alex

Według różnych badań, liczba samobójstw osiąga swój roczny szczyt właśnie wiosną. Zjawisko to zaczyna narastać z końcem lutego, a swoje apogeum ma w kwietniu i maju. To że różnego rodzaju zaburzenia psychiczne nasilają się na wiosnę, znajduje odzwierciedlenie w fachowej literaturze, jednak mechanizm tego fenomenu nie jest poznany. Martwi jednak to, że takich epizodów jest coraz więcej wśród młodych ludzi i tu jest pole do popisu dla naukowców. Pewnie jest ziarno prawdy w teoriach o śmieciowym, nafaszerowanym chemią jedzeniu. Jednak więcej wiary daję tym, którzy mówią o równi pochyłej w szkolnictwie. Szkoła bez stresu, nierzadko zamiatająca pod dywan niewygodne fakty,… Czytaj więcej »

A co

Najbardziej zadowoleni byli policjanci.Kolejny raz dyżurować 7 godzin przy truchle gliwiczanina który zwątpił w przyszłość toż to katarem grozi.albo przeziębieniem cewki moczowej

,,

Oczywiście, znów siedzieli w cieplutkim radiowozie i znów słuchali radia a służba leciała i nie musieli szarpać się na interwencjach z pijanym elektoratem PiSovietu.

44

Nowe motto wyborcze dla ferajny Frankiewicza: “Gliwice, aż chce się umierać!”

,,

Dałeś się nabrać na kolejnego pozoranta, dlaczego nie zrobił tego w środku lasu, innym mało uczeszczanym miejscu albo w zamkniętym mieszkaniu ?

Flora

Bo w lasach twoi koledzy świętują urodziny zbrodniarza z wąsikiem.

,,

Elektorat PiSovietu, to nie moi koledzy a świętują ze swoją koleżanką, że aż jej wąsik oklapł.

gość

żeby nie gnił bez sensu tylko został na czas pochowany

,,

A czy dzięki swojemu działaniu, został pochowany tak jak ponoć zamierzał ?

kanalia52

Nie ma obowiązku życia.

gość

jest za to chamstwo obowiązkowe i pewnie rodzinne