Polska : Urugwaj – kto tym razem wyjdzie z wynikiem dogodnym dla siebie?

Już w piątek 10 listopada odbędzie się bardzo ciekawy mecz towarzyski, między reprezentacją Polski, a Urugwaju, który już teraz jest na terenie naszego kraju i przeprowadza treningi, przed tym arcyciekawym meczem towarzyskim.

Przyznać trzeba iż faktycznie, mecz Polski z Urugwajem jest jednym z tych, które trzeba obejrzeć z kilku względów. Po pierwsze Polska reprezentacja przygotowuje się do Mundialu w Rosji, przez co musi dobrze prezentować się pod względem wydolnościowym, z tego względu PZPN zadbał o reprezentacje, które będą na wysokim poziomie i które mogą sprawić nam wiele trudnosści i niespodzianek.

Kolejnym z ciekawych odniesień jest ostatni mecz Artura Boruca, który będzie na pewno mile i gromko żegnany w trakcie meczu, jak i po samym spotkaniu. Ostatni mecz Polskiego bramkarza w karierze reprezentacyjnej jest już wydarzeniem, albowiem Artur Boruc bez dwóch zdań pozostawił w Poslkiej piłce wiele dobrego, czego nie można mu odmówić, a co na pewno będzie widoczne jutro, wśród Polskich kibiców!

Kolejną pikanterią jest brak w spotkaniu Roberta Lewandowskiego, który według najnowszych analiz medycznych, nie może podjąć wyzwania z Urugwajem, ze względu an ból i ryzyko zwiększenia swojej kontuzji, wskutek czego obejrzy on mecz z poziomu ławki.

Nie zmienia to jednak faktu, iż Reprezentacja Polski jest lekkim faworytem, nie tylko ze wzlgedu na miejsce w rankingu FIFA, lecz również z uwagi na fakt, iż mamy w kadrze wielu zawodników doświadczonych, którzy są ograni na zagranicznych stadionach!

Transmisję z meczu poprowadzi oczywiście TVP1. Początek spotkania już o godzinie 20:45 – w internecie transmisje udostępni chociażby Polski bukmacher internetowy, dzięki któremu będziemy mogli oglądać wydarzenia dostępne on-line. Polski bukmacher jest sponsorem Polskich drużyn sportowych z różnych kategorii, w tym piłki nożnej – (sponsor Wisły Kraków)

Zachęcamy wszystkich do wspólnego oglądania i kibicowania Polskiej kadrze, która z pewnością będzie miała wielki orzech do zgryzienia – wierzymy jednak, iż tym razem wygramy mecz z Urugwajem na naszym stadionie!